Koszyk - 0,00 zł

Regulamin

1. Informacje o właścicielu strony i sklepu
Firma Manufaktura PL Anita Piaszczyńska prowadzi sprzedaż artykułów za pośrednictwem sklepu internetowego umieszczonego pod adresem www.manufakturaanity.pl. Dane firmy:
Manufaktura PL Ryszard Piaszczyński, ul. Tulipanowa 26, 84-123 Mrzezino.
NIP: 5861120547,
Nr konta bankowego: Bank Pekao SA 87 1240 5396 1111 0000 5381 0724

2. Zamówienia
Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.manufakturaanity.pl.

3. Dowód zakupu
Zakupy dokonane w sklepie dokumentowane są paragonem lub innym dokumentem zakupu, w zależności od życzenia klienta.

4. Zmiany w zamówieniach
Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu przed wysłaniem przesyłki. Klient może wycofać złożone zamówienie najdalej w 24 godziny po jego złożeniu, telefonicznie pod numerem telefonu: 664 161 021 lub e-mailem: pracownia@manufakturaanity.conticom.webd.pl

5. Ceny
Ceny podawane w sklepie plastycznym podane są w złotych polskich i zawierają w sobie podatek Vat.

6. Czas realizacji zamówień
Zamówienia realizowane są w terminie 2 dni roboczych licząc od momentu przyjęcia zamówienia. Czas realizacji zamówienia przy płatności z góry za towary, rozpoczyna się od chwili, gdy pełna kwota za zamówione towary wraz z opłatą za przesyłkę zostanie zaksięgowana na koncie firmy „Manufaktura PL”.

7. Czas doręczenia przesyłki
Artykuły dostarczamy przesyłką za pośrednictwem poczty polskiej.
Preferujemy wysyłkę „Paczką+” (czas doręczenia od wysłania – do 48h) lub „Paczką+ Express” (czas doręczenia od wysłania – do 24h)

8. Akceptowane formy płatności
Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
– przy odbiorze: należność pobierana przez listonosza lub kuriera,
– przelewem bankowym na konto sklepu

9. Przesyłki zagraniczne
Sklep może realizować przesyłki zagraniczne. W tym jednak wypadku koszt przesyłki jest kalkulowany indywidualnie. O kosztach przesyłki zamawiający jest informowany przez sklep telefonicznie. Opłata za zamówione towary wraz z kosztami przesyłki zagranicznej możliwa jest jedynie w formie przelewu na konto bankowe sklepu.

10. Polityka prywatności
Zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883) sklep „Sklep” będzie wykorzystywał powierzone mu dane osobowe wyłącznie w celu realizacji zamówień Klientów.
Klient powierzając swoje dane osobowe zastrzega jednocześnie prawo do wglądu do tych danych, jak również do ich uzupełnienia, uaktualnienia i sprostowania danych, gdy są one niekompletne lub nieaktualne.

11. Oferta handlowa
Dane i informacje publikowane na stronach Sklepu służą wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowią oferty w myśl prawa handlowego.

12. Zwroty i gwarancje
Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.